Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

24 лютого 2024 року - Друга річниця повномасштабного вторгнення в Україну

Дата: 24 лютого о 18:14
36 переглядів

Сьогодні виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України. Для українців це – 2 роки незламності, 24 місяці мужності, 102 тижні стійкості, 731 день волелюбства, 17 520 годин сміливості, 1 051 200 хвилин сили та 63 072 000 секунд нескореності.

24 лютого 2022 року о 3:40 ранку росія розпочала загарбницьку війну проти України, аби військовим шляхом знищити нашу державу та її ідентичність. Повномасштабне вторгнення остаточно зняло маску з путінського режиму, що 10 років прикидався «третьою стороною» у війні на сході України. Сучасна російсько-українська війна де-факто розпочалася ще у лютому 2014 року.

Увесь цивілізований світ уже розуміє, що метою війни росії проти нашої держави є не лише захоплення території, а й геноцид Українського народу.

Повномасштабний напад pocii зумовив консолідацію української нації, і ця єдність стала основою організації героїчного спротиву. Зупинити наступ ворожих військ вдалося лише завдяки спільним зусиллям Збройних Сил України, інших військових формувань, масового волонтерського pyxy і просто українців, що піднялися на боротьбу з ворогом.

Тисячі українських Героїв, ціною власного здоров’я та життя захищають наше право на незалежність, тисячі героїв цієї війни стали Небесним Легіоном. Сьогодні українське суспільство вступило у період коли вже хочеться менше чути слів, а більше бачити справ. Наше буття, як держави, як народу, як нації вимагає бачити справи, а не чути тільки слова, – сказав один зі священнослужителів. – Сьогодні поминаємо Героїв. Так вірилося, що Небесна сотня і досить тої жертви, тої ціни. Але біда не зупиняється, тому що нас прийшли знищити. Сьогодні найголосніше говорять Захисники в окопах. Говорять волонтери. Говорять ті, хто працює і створює бюджет України. Ті, хто допомагає фронту, тут і повсюди. Сьогодні потрібна консолідація всіх. Героїчний опір українців став не лише боротьбою за свободу країни та виживання Українського народу. Нині наша держава є форпостом вільної Європи та усього демократичного світу, запорукою їх безпеки та майбутнього. Сьогодні ми єдині як ніколи, ми незламні й непереможені. Ми пройшли непростий шлях за ці роки. Кожен з нас змінився назавжди. Незмінними залишилися прагнення жити на своїй, дарованій Богом  землі, наш вогонь в очах, наша віра в остаточну перемогу над одвічним ворогом.

Освітнє відео до десятої річниці російсько-української війни та другої річниці вторгення - https://www.youtube.com/watch?v=XxUXujmx7Vk

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.