Тренінг вчителів початкової школи, які навчатимуть за новим Державним стандартом
Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 29.01.2018р. № 23 «Про організацію та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році» 06-09 лютого 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся навчальний тренінг з підготовки тренерів для підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році. Від відділу освіти Коропської селищної ради брала участь у навачальному тренінгу заступник директора з навчально-виховної роботи Рождественської ЗОШ I-III ступенів Єрошенко Любов Іванівна.
Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 29.01.2018р. № 23 «Про організацію та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році» 06-09 лютого 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся навчальний тренінг з підготовки тренерів для підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.
У тренінгу взяли участь, методисти міських методичних кабінетів (центрів), заступники директорів з навчально-виховної роботи, вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти області та педагогічні працівники відділу дошкільної та початкової освіти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.
Метою заходу було ознайомлення учасників із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною навчальною програмою; поглибленим розумінням інтегрованого підходу; розвитком навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів; організацією освітнього середовища орієнтованого на дитину, сучасними підходами щодо ігрової діяльності в початкових класах Нової української школи.
У ході чотириденного тренінгу проведено різноманітні інтерактивні вправи, роботу в групах, практикуми з проведення «Ранкової зустрічі», організацію освітнього середовища, моделювання навчальної програми, сучасні підходи щодо ігрової діяльності в початкових класах Нової української школи, зокрема, гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO. Учасники тренінгу практично опрацювали методику компетентнісного навчання «Шість цеглинок».
Навчання вчителів які будуть у 2018-2019 навчальному році працювати у перших класах за новими Державними стандартами буде проведено підготовленими тренерами згідно вищезгаданих наказів.
Учасники тренінгу висловлюють щиру подяку всім, хто брав участь у його організації та проведенні.